Eliksir spełniania życzeń! Prosty przepis…

Eliksiry to bez wątpienia, jedna z najbardziej rozbudzających wyobraźnie (a jednocześnie pewnie dlatego tak skomercjalizowanych) dziedzin magii. Wynika to przede wszystkim z faktu, że osoby tworzący filmy lub piszące książki zbyt dosłownie zrozumiały nazwy niektórych ziół, które choć czasami brzmią dość strasznie to nie są one dosłowne. W rzeczywistości czarownice nie gotują w kotłach języka węża, czy ogona szczura.  Te tytuły były nadawane przez zwykłych ludzi, którzy chcieli przez ciekawą nazwę oddać ich wygląd lub zastosowanie. I tak np. zwykły skrzyp stał się końskim ogonem, a koniczyna zajęczą stopą!

Dziś omówię dla Was eliksir, którego siła potrafi wzmocnić naszą osobistą moc i przyciągnąć do nas rzeczy, których pragniemy tzw. wywar życzenia! Warto przed dodaniem składników potrzymać je chwilę w lewej dłoni i wyobrażać sobie iż nasze pragnienie już się spełniło, a następnie wizualizować jak zamykamy te piękne myśli i uczucia w składniku. Na początek używając naturalnego miodu i wykałaczki stwórz swój osobisty symbol, obrazek tego czego pragniesz i narysuj ją wewnątrz słoika.. Jeśli np. chcesz rozpocząć nowy, lepszy okres po trudnym czasie użyj np. runy Raidho (Symbol jest obojętny – ważne żeby do Ciebie naprawdę przemawiał i odpowiadał za cel twojego pragnienia).  Następnie dodaj do słoika wodę, magnes, a potem składnik Twojego życia, który będzie najbardziej związany z tobą  np. ślina, czy włos. Potem do swojego magicznego wywaru dodaj coś, co będzie posiadało właściwości fizyczne które odpowiadają Twojemu życzeniu np. jeśli Twoje pragnienie powiązane jest z miłością użyj lubczyku, który jest afrodyzjakiem albo jeśli pragniesz być bardziej otwarta użyj imbiru, bo dodaje on energii. Ostatni składnik to przedmiot lub ciecz, która najbardziej symbolizuje to czego pragniesz. Dla przykładu jeśli pragniesz miłości użyj płatku róży lub kwarcu różowego, jeśli natomiast chcesz być silniejsza wrzuć kawałek kory dębu.

I już! Zakręć teraz słoik i przechowuj w bezpiecznym, ciemnym miejscu… Możesz go wykorzystać na rozmaite sposoby – zależnie od tego czy składniki które w nim użyłas są zdatne do spożycia, czy nie! Jeśli tak to oczywiście pij miksturę, jeśli natomiast nie to nacieraj się nią i wcieraj w swoje przedmioty lub ubrania które nosisz.

Comments

comments

Author: czarostwo

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *