Co czeka mnie w tym roku? Sprawdź swoją numerologiczną liczbę

Numerologia jest nauką, która w dzisiejszych czasach jest niestety bardzo niezrozumiana: Głównie jest to oczywiście wina pewnej instytucji, która w 325 roku stwierdziła sobie, że numerologia jest złem! Warto jednak przyznać, że  tak ważne postacie jak choćby Pitagoras, a nawet Św. Augustyn z Hippony nie tylko wiedziały dość dużo o sztuce łączenia liczb z przeznaczeniem, ale także nawet ją chwaliły. Zachęcamy do obejrzenia filmiku w którym przedstawiamy cały temat, a także subskrybowania kanału, by być ze wszystkim na bieżąco.

Sztuka numerologii jest niezwykle obszerna. Jednak w dzisiejszym filmiku przyjrzymy się jej podstawom, czyli obliczaniu jaki będzie ten konkretny rok dla naszego życia i co warto, a czego nie warto w nim zrobić. By poznać liczbą nadchodzącego roku wystarczy dodać nasz dzień urodzenia i miesiąc do roku, który chcemy sprawdzić, czyli np jeśli urodziliśmy się 8 maja i chcemy sprawdzić jaki będzie dla nas rok 2018 dodajmy 8+5+2+0+1+8=24 następnie zsumujmy dwie cząstkowe liczby i otrzymamy liczbę roku 2+4=6.  Teraz podam skrócony opis każdej z liczb:

1: Świetny czas na nowości, otwieranie firmy, nowe znajomości, wiele podróży, odkrywanie swojej stanowczej i przywódczej strony. Zmiany które choć początkowo mogą wydawać się trudne okażą się pozytywne.

2: Nie jest to raczej rok na nowości, ale  raczej rok odpoczynku, a przy okazji zbierania nagród na które zapracowało się w poprzednim roku. Jest to czas, w którym możesz spotkać swoją druga połówkę, a przynajmniej osoby, które zostaną w Twoim życiu na dłużej…. Naucz się w tym roku współpracy i rozmowy z ludźmi, bowiem będą dla Ciebie ważni  – wystrzegaj się jednak oszustw.

3: Czas zabawy. Nowi ludzie, imprezy, radość. Nie jest to okres żmudnej i ciężkiej pracy! Korzystaj z życia, oczywiście z rozsądkiem. To będzie magiczny rok, który warto wykorzystać na rozbudowie sensualnej strony życia.

4: Przed tobą bardzo trudny czas – okres ciężkiej pracy, która jednak w kolejnych latach da efekty. Staraj się do wszystkiego podchodzić z rozwagą i przemyśleć plany zanim wprowadzisz je w życie. Nie jest to okres dużych pieniędzy, jednak jest to czas ciekawy na stworzenie stałego związku, który nie będzie oparty wyłącznie na sprawach łóżkowych, czy majątkowych.

5: Ta liczba jest symbolem zaskakujących przemian. Duże się zmieni,  masz szansę na zdobycie dużych pieniędzy w niespodziewany sposób. Jest to czas miłości, jednak takiej która może być bardzo trudna… To okres  niestabilności i zmian, więc unikaj jak możesz szczególnie ważnych decyzji.

6: W tym czasie zapragniesz czułości, miłości i prawdziwego, pięknego domu znanego z filmu! Możesz więc mieć szanse na założenie rodziny, czy kupienie domu lub też po prostu większe zadbanie o dobrą atmosferę w rodzinie. Jeśli chodzi o finanse to będzie to rok spokojny bez fajerwerków.

7: Staraj się analizować propozycje które otrzymujesz – uważaj jednak by nie wpaść w paranoje! Będzie to rok dość powolny, w którym jednak możesz zainteresować się sprawami duchowości. Nie jest rok nowej miłości i przyjaźni, jednak wiąże się on z podróżami, które mogą wskrzesić stare uczucie lub dawną zapomnianą przyjaźń.Jest to rok spadków!

8: Jest to świetny rok. Pieniądze, władza. Jest to także odpowiedni czas na pomaganie innym. Dla kobiety dobry okres na uwiedzenie bogatego mężczyzny…

9: Czas końca i zmian. Dużo w tym roku możesz stracić, dlatego skup się na swoim życiu, by zmniejszyć te straty. Ten rok będzie stresujący! Zrób szczegółowe badania – to z pewnością da dużo dobrego.

 

Comments

comments

Author: czarostwo

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *