Czas w Tarocie. Jak odczytać okres, gdy nadejdzie przepowiedziane wydarzenie?

Tarot jest narzędziem dzięki któremu możemy nie tylko  lepiej zrozumieć samych siebie i swoje własne ja, ale także poznawać tajemnice przyszłości. Niestety choć przy rozkładaniu kart na przyszłość zawsze ukazuje nam się wiele bardzo różnych wydarzeń to, jednak nigdy nie możemy być pewni, kiedy one dokładnie nastąpią: Czy będzie to jutro, za miesiąc, a może za 8 lat.

W takich przypadkach najlepiej oczywiście uwzględnić w pytaniu jaki czas nas interesuje, jednak np. gdy czekamy na jakieś wydarzenie, a zupełnie nie mamy pojęcia kiedy ono dokładnie nadejdzie warto skorzystać z prostego, aczkolwiek naprawdę dobrego rozkładu.

Na początek przemyśl jakiej kategorii dotyczy pytanie. Jeśli pytasz o pieniądze, czy sprawy zawodowe  Twoją odpowiedzią zawsze będą Monety. Jeśli pytanie dotyczy miłości, przyjaźni czy innych speraw natury uczuciowej odpowiedzią będą Kielichy, natomiast buławy rządzą sferami intymności i rywalizacji. Jeśli natomiast odpowiedzią będą miecze to symbolizują one rozmaite podróże, inteligencję i wszelką komunikację.

I teraz zadajemy pytanie – załóżmy że pytamy, kiedy nasza  żona do nas zadzwoni. Na początek ustalamy sobie przed rozkładem iż pierwsza karta oznacza aktualny miesiąc, kolejna następny i kolejna jeszcze następny. I teraz zwyczajnie tasujemy talię  i wyciągamy trzy karty, a ponieważ pytamy o kontakt czyli komunikację odpowiedzią będą miecze i tam gdzie pojawi się któryś z mieczy wiemy, że nasza ukochana do nas zadzwoni.

Comments

comments

Author: czarostwo

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *