Channeling. Jak skontaktować się z drugą stroną?

Channeling jest zdolnością, która pozwala nam otrzymywać przekazy od istot z innych światów. Niektórzy twierdzą, że jest to dar, który posiadają nieliczni, jednak jest to prawda tylko do pewnego stopnia. Faktycznie niektórzy ludzie mają tą zdolność nawet od urodzenia, dzięki czemu ich umiejętności channelingowe będą  bardzo rozszerzone, co nie znaczy, że tzw. normalni ludzie nie będą w stanie się tego nauczyć. Każdy z nas jest istotą stworzoną z boskiej energii i każdy ma prawo rozwijać się duchowo.

Aby nauczyć się channelingu nie zapomnijmy o początkowym uziemieniu, które opisałem w jednym z  poprzednich  filmów, a także o stworzeniu bariery. Niezwykle ważne jest także wybranie z kim chcemy się skontaktować. Najczęściej stosuje się formułę ogólną, by przemówiła przez nas dowolna pozytywna siła, jednak oczywiście jeśli zależy nam na konkretnej istocie możemy ją wymienić. Dla przykładu przyjmijmy formę ogólną i powiedzmy na głos Zezwalam dowolnej pozytywnej istocie, by mogła przemówić przeze mnie i dzięki temu pomóc w dobrym rozwoju innych lub siebie.

Następnie w swojej wyobraźnie przenieś się do jakiegoś pięknego słonecznego miejsca, w którym śpiewają ptaki i czujesz się szczęśliwy. Idź przed siebie i zobacz zejście w dół, dzięki czemu dostaniesz się do dziwnej jaskini, w której znajdują się schody w górę – Idź nimi i powoli odliczaj. W czasie twojej drogi po schodach dana istota powinna przez Ciebie przemówić. Jeśli jednak to się nie stanie po jakimś czasie zwyczajnie wróć do swojego słonecznego miejsca. Nie zniechęcaj się tylko próbuj raz dziennie i oczywiście nie zapomnij o uziemieniu po channelingu i nagraniu całej sesji na dyktafonie.

Comments

comments

Author: czarostwo

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *