Sprawdzony sposób na świadomy sen! Jak obudzić świadomość w czasie snu?

Świadomy sen czyli inaczej LD to temat, który fascynuje masę osób. Nic w tym dziwnego –  w końcu dzięki tej umiejętności będziemy wstanie obudzić swoją świadomość podczas naszego marzenia sennego i robić co tylko  nam się żywnie podoba. Możemy latać, teleportować się, poznawać znane gwiazdy – robić dosłownie wszystko i co najciekawsze będziemy świadomi, że jest to sen i będziemy wstanie kontrolować marzenia. Jak więc się tego nauczyć? Dziś przedstawię Wam moją dość prostą, ale  skuteczną technikę na osiągnięcie LD

Najlepiej wykonywać to ćwiczenie po kilku godzinach snu np. ustaw sobie budzik na 2 w nocy gdy zaczniesz ćwiczenie i połóż się spać o 23:00. Po tych kilku godzinach snu będziesz bardziej zamroczony i łatwiej wejdziesz w odmienny stan świadomości.  Po pierwsze połóż się na łóżku na plecach. Leż tam tak długo aż poczujesz, że zaczyna się zasypianie, a raczej coś pośredniego między snem a jawę – odczujesz to najpewniej jako zawroty głowy czy np. uczucie spadania.

Możesz też mieć jakieś wizje. To może być raczej średnio przyjemne, jednak pamiętaj, że to tylko sen. W trakcie gdy znajdujesz się w stanie tego pół snu wyobraź sobie jakieś miejsce do którego chciałbyś się przenieść. Zobacz je jak możesz najwyraźniej. Teraz powinieneś się tam przenieść. I już! To tak naprawdę wszystko. Jest to prosta technika, ale zapewniam, że skuteczna. Dajcie znać, jak u Was wyszło.

Comments

comments

Author: czarostwo

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *