Czy można brać pieniądze za wróżenie?

Temat wróżb za pieniądze zawsze spotykał się z masą kontrowersji, a nawet oburzenia – zarówno od strony wróżek które twierdziły, że za swoją pracę powinny otrzymać pieniądze jak i od klientów wróżek, którzy uważali, że powinno się ludziom pomagać za darmo. Jak więc rozwiązać ten konflikt? Zacznijmy może od tego czy według mnie powinno się brać pieniądze za wróżenie?

Uważam, że tak, bowiem jest to praca jak każda inna, a czasami faktycznie by pojąć przekaz kart i wytłumaczyć klientowi wszystko tak by zrozumiał potrzeba wiele czasu, jednak twierdzę też, że wiele wróżek w tych czasach zupełnie oszalała.

Jak można od zwykłego szarego człowieka brać po 100 zł za jedno pytanie. Według mnie jest to po prostu chore i sprawia,  że wielu zwykłych ludzi którzy potrzebują w danej chwili wskazówki zwyczajnie na taką pomoc się nie zdecyduje, bo nie będzie ich stać. Jest to według mnie zupełnie bezcelowe i dlatego ja w pracach wróżbiarskich z klientami zawsze staram się do każdej zapłaty za wróżbę podchodzić indywidualnie. Nie stosuje cen wziętych z kosmosu i zawsze przed dokonaniem sesji wróżbiarskiej informuje klienta ile będzie kosztowała wróżba i staram się z nim dogadać, żeby każdy z nas był zadowolony.

Comments

comments

Author: czarostwo

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *