Ćwiczenia Jasnowidzenia! Jak zostać jasnowidzem?

Jasnowidzenie według jednych jest darem, według innych wyuczoną umiejętnością,a według jeszcze innych zarówno jednym jak i drugim. Zdolność ta pozwala posiadaczowi ujrzeć obrazy z przeszłości, teraźniejszości, a nawet przyszłości.Oprócz jasnowidzenia wyróżnia się także jasnosłyszenie, czyli zdolność usłyszenia dźwięków z innych czasów…

Czy jednak jasnowidzenia da się nauczyć? I tak i nie, a wszystko jak zwykle zależy od nas samych – od naszej pracy i otwarcia się na coś, co czasami może wydawać nam się abstrakcyjne. Na początek polecam nauczenie się zwyczajnej medytacji, co pozwoli nam się odprężyć i nastawić nasz umysł na duchowy stan,a także uziemiania, które opisałem w jednych z poprzednich artykułów.

Niezwykle ważne w nauce jasnowidzenie są ćwiczenia z jakimś przedmiotem np. przy użyciu kart Tarota i  wizualizowaniu iż przenosimy się do danej karty i żyjemy w tamtym świcie. Można też trenować z użyciem kryształowej kuli, o której z pewnością pojawi się artykuł w przyszłości. Ciekawym pomysłem jest także wizualizowanie miejsc, dzięki czemu potem będziemy mogli zweryfikować czy nasze wyobrażenie miało coś wspólnego z rzeczywistością.

Nie przez przypadek należy trenować medytację i uziemianie przed poznaniem technik jasnowidzenia. Do ćwiczenia użyj muzyki bez słów, która nastroi Cię mistycznie np. bębny. Teraz więc uziem się, a następnie zrelaksuj medytując, potem gdy będzie czuł ten przyjemny stan lekkiego odlotu wstań, włącz muzykę i zacznij tańczyć. Poczuj jak energia w Twoim ciele staje się potężna, jak muzyka Cię unosi, jak otwiera się przed Tobą zupełnie nowy wymiar i gdy będziesz czuł tak ogromną ekstazę po prostu przestań tańczyć i usiądź. Przed Twoimi oczami powinny pojawiać się teraz wizje podchodzące z innych czasów lub wymiarów. Zapisz je jak najszybciej by nic nie zapomnieć.

Pamiętaj jasnowidz nie jest nim tylko w czasie wizji, ale cały czas. Obserwuj świat! Zobacz, że każdego dnia otrzymujemy jakieś przekazy od wszechświata , dotykaj roślin i poczuj ich energię, weź w dłoń przedmiot i za pomocą medytacji poznaj jego historię.

 

Comments

comments

Author: czarostwo

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *