Zaklęcie na przyciąganie pieniędzy! Rytuał bogactwa

Pieniądze nie kojarzą nam się raczej z duchowością – to one w końcu nas uzależniają, sprawiają że jesteśmy wstanie przedłożyć je ponad bliskich, czy zatopić się w luksusach świata materialnego i zapomnieć o uczuciach wyższych. Faktem jest, jednak że pomimo ciemnej strony pieniądza jest on nam także niezwykle potrzebny, by zapewnić sobie choć podstawowe warunki przeżycia. Dlatego też magia może nam pomóc w przyciąganiu pieniędzy. Zanim przejdziesz do zaklęcia polecam przeczytanie artykułów o ochronnym kręgu i uziemieniu. Do zaklęcia potrzeba:

-świecę zieloną

-bazylię suszoną

-banknot 100 złotowy lub 200 złotowy

-olej – najlepiej oliwa z oliwek lub jeszcze lepiej jakiś olejek miętowy, czy bazyliowy, bo to one są najlepsze przy rytuałach bogactwa. 

-symbole żywiołów (ogień – świeca, woda-miska wody, powietrze-pióro lub kadzidło, ziemia – kamień lub miska z ziemią 

-szałwia biała (suszona)

 

Zanim przejdziemy do rytuału należy wziąć  świecę, bazylie i banknot po kolei do lewej dłoni (w przypadku osób leworęcznych do prawej) i wyobrażać sobie iż już mamy furę pieniędzy. W przypadku świecy nacieraj ją dłonią za pomocą oleju i przelewaj energię. Poczuj szczęście ze zdobycia bogactwa, wizualizuj jak dosłownie kąpiesz się w pieniądzach.Przy wyobrażaniu naprężaj całe ciało i czuj potężną euforię ze zdobycia pieniędzy, aż w końcu odpręż się i poczuj jak energia szczęścia i pieniędzy spływa do świecy,bazylii i banknotu.

Potem oczywiście wykonaj ochronny krąg i uziem się, co zostało opisane  w poprzednich artykułach. Połóż te przedmioty na ołtarzu, a także symbole żywiołów zgodnie z kierunkami świata – ziemia na północy, powietrze na wschodzie, ogień na południu,a woda na zachodzie. Teraz okadź przestrzeń białą szałwią i połóż dłoń nad symbolem ziemi i wizualizuj lasy i łąki po czym powiedz: Przyzywam siły ziemi, stabilności i powodzenia. Poczuj jak energia żywiołu wchodzi do Twojej dłoni. Podobnie uczyń z trzema kolejnymi żywiołami i mów: Przyzywam moce powietrza,spokoju i wiedzy. Przyzywam moce ognia, miłości i przemiany.Przyzywam moce wody, oczyszczenia i ochrony.

Teraz umieść dłonie nad symbolami żywiołów i powiedź: Moce żywiołów. Ziemio, powietrzu, ogniu i wodo wspomóżcie moją magię i chrońcie mnie. Wyobraź sobie rośliny, płomienie, wiatr i morza wypełniające miejsce Twojego zaklęcia. Czuj ich potęgę i czuj jak pochłaniasz ją do swego ciała. Teraz postaw na ołtarzu  zieloną świecę i zapal ją, po czym powiedź: Bogactwo przywołuje do mego życia. Pieniądze których pragnę otrzymam- Bez krzywdy dla mnie i innych. Następnie rozsyp na ołtarzu wokół świecy naładowaną bazylię, a częścią z niej obsyp banknot. Łącz te czynności z wyobrażaniem tego co zrobisz z pieniędzmi, które otrzymasz i szczęścia które będziesz czuł.

Powiedź zdecydowanie: Bogactwo przywołuje do mego życia. Pieniądze których pragnę otrzymam- Bez krzywdy dla mnie i innych.Patrz na krąg ze świecą i banknot i wizualizuj jak już masz mnóstwo pieniędzy. Jak bardzo jesteś z tego powodu szczęśliwy.  Na koniec powtórz znowu  formułę i dalej wizualizuj swoje szczęście z powodu zdobycia pieniędzy. Poczuj jak euforia Cię wypełnia i poczuj jak na końcu eksplodujesz tym szczęściem i  wizjami pieniędzy.  Teraz niech świeca wypali się do końca lub przynajmniej przez około godzinę. Noś banknot ze sobą w portfelu i nie wydawaj go,chyba że jest to konieczne.

 

Comments

comments

Author: czarostwo

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *