Jak wróżyć wahadełkiem? Jak oczyszczać i wykonać ten niezwykły przedmiot?

Radiestezja jest wiedzą, która zajmuje się badaniem promieniowania,które wydzielają wszelkie materie i jego wpływem na innych. Co więcej doświadczeni radiesteci potrafią także manipulować energią w celu wywołania określonych zachowań jak np. uzdrawiania z chorób, a także wyszukiwać miejsca w których energia jest pozytywna i takie w których występują żyły wodne, czyli przestrzeń niebezpieczna dla organizmu.

Najczęściej do tego celu stosuje się przedmioty takie jak różdżki, czy wahadełka,którymi się dzisiaj zajmiemy, jednak tak naprawdę wprawnemu radiestecie z czasem nie potrzeba żadnych pomocy. Radiestezja była praktykowana w Chinach i Egipcie, a sam termin radiestezja stworzył ksiądz Alexis Bouly, który również zajmował się tą sztuką.

By rozpocząć swoją przygodę z wahadełkiem najpierw wypadałoby się w nie zaopatrzyć. Można je kupić – dla początkującego polecam zwykłą łezkę. Na początek nie warto brać się za te bardziej skomplikowane modele jak Izis, czy wahadełka z kryształów, bo chłoną one energię niczym gąbka. Oczywiście możemy je też stworzyć samemu – w tym celu wystarczy mały kawałek drewna, metalu, czy np. kasztan. Najlepiej by ważył on około piętnastu gramów.

Teraz przyczep do niego około 30 cm nitkę – najlepiej z żyłki nylonowej i możesz zabierać się do pracy! Najpierw zapoznaj się ze swoim wahadełkiem potrzymaj je trochę wyobrażając sobie białe światło przenikające zarówno Ciebie jak i wahadełko. Teraz ustal jak trzymać sznurek – w tym celu powoli wypuszczaj wahadełko z lekko zamkniętej dłoni i myśl nad pytaniem: Gdzie powinienem trzymać wahadełko, aż poczujesz np. uczucie ciężkości w danym miejscu lub zacznie się ono kręcić. Zawiąż supełek w tym miejscu, by je zapamiętać.

Następnie należy ustalić jakie odpowiedzi ma udzielać wahadełko – Zapytaj się go: Jak będzie wyglądała odpowiedź TAK na pytanie? Jak odpowiedź NIE? I oczywiście jak będzie brak odpowiedzi. Najczęściej wahadełko na TAK reaguje kręceniem  okrężnie zgodnie z ruchami wskazówek zegara, na NIE odwrotnie do zegara, a przy braku odpowiedzi albo jest w bezruchu albo wykonuje inny ruch. Sam zobacz jak przedstawi Cię Twoje wahadło i trzymaj się tych zasad!

Teraz możesz spokojnie zadawać pytania,  a pytać możesz o wszystko – zarówno o przeszłość jak i przyszłość, a także np. czy dany produkt jest korzystny dla Twojego zdrowia. W tym celu trzymaj po prostu wahadełko nad produktem i połóż obok produktu dłoń, po czym  zadaj pytanie. Pamiętaj także o oczyszczaniu wahadełka przed pracą i rozładowywaniu go po pracy – by je rozładować po prostu uderz wahadełkiem  o np.kant stołu. Możesz pytać się wahadełka, czy potrzebuje oczyszczenia, czy rozładowania.

Na przykład poprzez trzymanie go pod strumieniem wody, czy pozwolenie mu wirować nad płomieniem świecy. Po każdej z sesji nie zapomnij także o umyciu rąk, a najlepiej kąpieli by przypadkiem nie przenieść na siebie jakiś negatywnych energii. Pamiętaj też by na początek pracować z wahadełkiem jedynie około 15 minut – z czasem możesz wydłużać ten czas. Polecamy uwadze nasz konkurs:

Comments

comments

Author: czarostwo

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *