Magia Świec! Jak rzucić zaklęcie i nadać świecy moc?

Magia Świec jest jedną z najbardziej popularnych metod uprawiania czarostwa! Nic w tym dziwnego – ogień od zawsze nas fascynował  i kojarzył się z czymś niezwykłym i boskim, a piękne i błyszczące kolory świec tylko pogłębiają tą fascynację. Drugim powodem tej popularności jest bez wątpienia cena – świece są bardzo tanie, a rytuały z ich wykorzystaniem mogą być naprawdę proste.

Czy jednak wystarczy tylko zapalić świeczkę i nasze życzenie się spełni? I tak i nie. By uczynić naszą świecę magiczną musimy najpierw ją „ubrać”, czyli wetrzeć w nią olejek i przelać na nią energię. Do tego celu użyjmy jakiegoś olejku eterycznego – najlepiej odpowiadającego naszemu zaklęciu np. jeśli rzucamy czar miłosny użyjmy olejku różanego, jeśli pragniemy pieniędzy użyjmy olejku bazyliowego. Jeśli takiego nie posiadamy można użyć oliwy z oliwek.Teraz wmasujmy część olejku w świecę za pomocą lewej dłoni (chyba że jesteś leworęczni wtedy prawej) – najpierw od środka do dołu, a potem od środka do góry. Podczas wcierania olejku wyobrażaj sobie iż Twoje zaklęcie już się spełniło np. jak jesteś w pełni zdrowy i cieszysz się życiem i jak czujesz ogromne szczęście z tego powodu. Następnie napnij całe ciało i uwolnij te wyobrażenia i uczucia z siebie i wizualizuj jak wnikają one w świecę. Teraz możesz po prostu pozwolić świecy się wypalić (najlepiej do końca).

Warto także przy ubieraniu świecy wymawiać zaklęcie,które szczególnie do nas przemówi i najlepiej żeby było one rymowane np coś w stylu „Niech me ciało pełne siły się stanie. Choroba już tu nie pozostanie”  Powinno się także na świecy wygrawerować symbole odpowiadające celowi zaklęcia np.serce, czy data urodzenia osoby dla której jest rytuał.

A jak wybrać kolor świecy? Ogólną barwą, która nadaje się do każdego rytuały jest biały. Róż i czerwień odpowiadają za miłość, choć róż jest mniej agresywny i może też odpowiadać za przyjaźń. Żółty jest kolorem mądrości, natomiast fiolet duchowości i zdolności parapsychicznych, a brązu często używa się do czarów związanych ze zwierzętami, podobne jak zieleni do rytuałów pieniężnych. Jeśli chcemy coś odegnać użyjmy czerni. W rytuałach powiązanych z męskością użyjmy złotej świecy,natomiast przy kobiecości warto skorzystać ze srebra.

Comments

comments

Author: czarostwo

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *