Za kilka dni Pełnia Księżyca! Weź udział we wspólnym rytuale Przywoływania Szczęścia…

W związku z nadciągającą Pełnią Księżyca (9 czerwca) postanowiliśmy zorganizować specjalny, wspólny rytuał, w którym udział będzie mógł wziąć każdy kto tylko zechce! Celem ceremonii będzie wydobycia z nas energii szczęścia i połączenie się z siłą księżycowego światła o potężnej i oczyszczającej mocy. 

Jeśli pragniecie wziąć w nim udział bardzo prosimy o informacje w komentarzu pod tym artykułem lub jeśli wolicie na naszego maila czarostwo@onet.pl albo też można napisać na naszego fanpage Czarostwo.pl na którym będą się pojawiały wszelkie wskazówki dotyczące zaklęcia. Poniżej przedstawiamy instrukcje: Jak wykonać rytuał?

W Pełnie Księżyca dokładne o godzinie 20:00 zapal białą lub srebrną świecę. Popatrz chwilę na ogień i podziwiaj jego urok i piękno. Po chwili spójrz na Księżyc i poczuj jakbyś był/a z nim połączona! Jakby między wami znajdował się piękny promień, który sprawia, że jesteście nierozłączni. Teraz poczuj jak wypełnia Cię srebrzyste światło, które sprawia, że zaczynasz czuć ogromne szczęście.

Pomyśl teraz o czymś przyjemnym np. o nadciągającym lecie i magicznym zapachu kwiatów. Czuj jak to światło wypełnia Cię coraz mocniej i mocniej. Poczuj tak ogromne szczęście i radość, jakbyś mógł/a za chwilę tańczyć.  Oddaj się celebrowaniu tej radości np. przez taniec, śpiew lub po prostu śmiech. Pozwól sobie na odrobinę przyjemności i pielęgnuj w sobie to szczęście. Zakończ kiedy uznasz, że rytuał powinien się skończyć!

Comments

comments

Author: czarostwo

Share This Post On

1 Comment

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *