Czy obcy istnieją? Pytania do kart Tarota!

Czy obcy istnieją? To pytanie zadawane było bardzo często przez wielu z nas. Na ten temat powstało też setki filmów i książek, a także opowieści od osób, które są przekonane, że nie tylko widziały obcych, ale  nawet z nimi rozmawiało. Dziś przedstawię Wam opis trzech pytań, które zadałem kartom Tarota na temat kosmitów

Pytanie pierwsze: Czy istnieją istoty materialne   poza naszym Układem Słonecznym we Wszechswiecie , które obdarzone sa inteligencją równą lub wyższą od człowieka?

Karty: Ósemka Buław, 10 monet i Król mieczy

Tu myślę odpowiedź jest dość prosta. Istoty te istnieją, o czym informuje nas Ósemka Buław, która ukazuje natłok i ogromną ilość co może świadczyć, że takich istot jest bardzo dużo. Dodatkowo sprawę wyjaśnia karta 10 monet, która jako najwyższa liczba w Tarocie znowu potwierdza dużą ilość tych istot, co w połączeniu z  monetami odnosi się do ich fizycznej obecności, bowiem to właśnie monety są symbolem materialności i fizyczności.Król mieczy to natomiast kumulacja trygonu powietrza i według mnie odnosi się do konkretnych istot, które mieszkają gdzieś nad nami.

Drugie pytanie: Jakie cechy  jeśli chodzi o psychikę reprezentują te istoty?

Karty: 5 kielichów, 4 denarów, 4 buław

Tu karty zwracają uwagę na ich samotność. Być może te istoty są w sobie dość zamknięte i boją się kontaktu z innymi rasami. Może doświadczyły już zła ze strony innych istot, dlatego pojawia się tu karta smutku i samotności, czyli 5 kielichów, podobnie jak 4 buław, która reprezentuje przywiązanie do życia rodzinnego. Może istoty te są bardzo rodzinne i chcą być zamknięte wyłącznie we swoim własnym gronie. 4 denarów to natomiast karta skąpca. Być może te istoty nie chcą  dzielić się swoimi życiem z innymi.

Trzecie pytanie: Jakie te istoty mają nastawienie do Ziemian?

Karty: Giermek mieczy, 5 kielichów, 6 kielichów.

Tu co ciekawe znowu mamy 5 kielichów, czyli kartę samotności i smutku. Wygląda na to, że te istoty są co do nas bardzo ostrożne i nie do końca  chętne do kontaktu. Sytuacja zmienia dość znacznie karta Giermka mieczy, bo mówi ona o otwartości i chęci komunikacji. Być może nie wszyscy z obcych są do nas tak negatywni nastawieni i nalegają na kontakt, a powodem takiej sympatii do Ziemian może być karta 6 kielichów, która zwraca uwagę na czas naszego dzieciństwa i wspomnień.

Być może część z tych istot mieszkała kiedyś na Ziemi i dlatego czuje do nas jakiś rodzaj sympatii, co nie znaczy, że także nie boją się nam zaufać i dlatego kontaktują się tylko z drobną częścią z nas.

Wygraj karty Tarota „Złoty Tarot”. Konkurs!

Facebook Comments

Author: czarostwo

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *