5 magicznych sposobów na przyciąganie miłości! Magia miłosna…

Miłość to bez wątpienia najpiękniejsze uczucie jakie istnieje! Miłość ma rożne oblicza – miłość do mamy, miłość do ukochanej osoby, miłość do samego siebie i wiele,wiele innych.
Czasami, jednak z różnych względów czujemy się zamknięci, przytłoczeni brakiem tej miłości, której choć często zaciekle szukamy to nic to nie daje. Dziś przedstawimy Wam 5 sposobów na przyciągnięcie miłości do naszego życia. Magia miłosna:

1.Moc kamieni półszlachetnych i szlachetnych od dawna jest wykorzystywana przez ludzi. Kryształy są niesamowitym źródem energii, którą możemy  użyć, by przywołać trochę światła do naszego życia. Jeśli pragniemy otworzyć sie na miłość i przez to ją przyciągnąć dajmy w  miejscu czakry serca (pomiędzy piersiami) kwarc różowy i połóżmy się na łóżku. Starajmy się rozluźnić i czujmy jak przyjmujemy w siebie energię miłości i spokoju.

2. Kolejną metodą, która również wymaga kwarcu różowego jest zwyczajnie wzięcie kryształu w lewą dłoń (w przypadku osób leworęcznych w prawą) i wizualizacja. Wyobrażanie sobie jak jesteśmy już z naszą ukochaną osobą i jak bardzo jesteśmy szczęśliwi z powodu posiadania miłości. W czasie wizualizowania naprężmy całe ciało, a gdy nasze myśli będa już na tyle potężne rozluźnijmy się i poczujmy jak wnikają one w kryształ. Nośmy ten kamien ze sobą cały czas, a w nocy trzymajmy go pod poduszką. Przez przystąpieniem do pracy z kryształem konieczne jest potrzymanie go trochę w wodzie zmieszanej z sólą lub zakopanie na trochę w ziemi, a następnie naładowanie go przez wystawienie go na działanie Słońca lub Księżyca.

3. Dobrym sposobem na przyciągnięcie miłości jest wyrycie na świecy koloru różowego lub czerwonego cech,które chcielibyśmy by posiadał nasz ukochany. Jeśli pragniemy gorącej,namiętnej miłości użyjmy koloru czerwonego, jeśli romantycznej i spokojnej różowej – najlepiej oczywiście użyć świecy czerwono-różowej jeśli takową znajdziemy. Cechy ukochanego możemy albo zwyczajnie na świecy napisać albo też przedstawić za pomocą symboli. I tu znowu trzymając tą świecę postępujmy tak jak w punkcie 2 jeśli chodzi o wizualizację i przeniesienie uczuć i myśli. Następnie zapalmy ją i pozwólmy wypalić się jej do końca.

4. Przytulajmy się.Przytulenie od zawsze sprawia, że  czujemy się bezpieczni, spokojni i kochani.Jeśli chcemy przyciągnać partnera lub partnerę przytulajmy jak najczęściej brata, siostrę, mamę. Przytulanie sprawi, że nasza energia stanie się inna i bardziej „miłosna” a inni ludzie poświadomie odczują przemianę w naszej energii.

5. Zróbmy nasz własny wywar miłosny. Weźmy słoiczek i na jego ściance wewnątrz narysujmy za pomocą wykałaczki i miodu serce. Następnie wlejmy tam wodę – dodajmy magnes, cząstkę nas (ślina, włos itp), kwarc różowy (wyparzmy go najpierw w gorącej wodzie) i lubczyk. Warto przed dodaniem naładować magnes, kwarc i lubczyk energią miłości, tak jak w punkcie 2.

Oczywiście należy pamiętać, że magia wspomaga nasze działania i jest wstanie doprowadzić do ciekawych i niezwykłych zbiegów okoliczności i zdarzeń, jednak nic się nie stanie jeśli to MY nie wyjdziemy do ludzi, bo ciężko kogoś poznać siedząc w domu i rozpaczając nad swoim losem.

 

 

Comments

comments

Author: czarostwo

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *