Te znaki na dłoni świadczą, że będziesz bogaty! Chiromancja (NAGRANIE)

Chiromancja w dużym stopniu wywodzi się z obserwacji gwiazd! Ludzie widząc gwiazdy które po połączeniu liniami tworzyły rozmaite kształty zauważyli w nich spore podobieństwo do linii na dłoniach człowieka. Od dawna wierzono, że w gwiazdach zapisany jest los ludzi i całego świata, więc czemu nie miałoby być podobnie również na dłoniach?
ZDJĘCIA ZNAKÓW W NAGRANIU PONIŻEJ:

Chiromancja pomagała odczytywać talenty, możliwości, a nawet przyszłość danego człowieka, w tym także jak potoczą się jego sprawy finansowe i jakim bogactwem będzie dysponował.
Dziś przedstawię Wam jak za pomocą chiromancji dowiedzieć się, czy będziemy bogaci i jaki jest stan finansowy danej osoby

Na początek zacznijmy od linii pomyślności, inaczej nazywanej linią szczęścia i sukcesu. Nie każdy ją posiada, jednak jeśli już ją ma to zazwyczaj jest człowiekiem, który ma otwarte serce dla innych. Ta linia może nam jednak też powiedzieć sporo o bogactwie. Linia pomyślności rozchodzi się od dołu palca środkowego i może być naprawdę różna – prosta, krzywa itd. Jeśli natomiast posiadamy dwie lub trzy takie same linie pomyślności które biegną równolegle to oznacza iż będziemy naprawdę bogaci i odniesiemy wiele sukcesów.

Warto też sprawdzić Wzgórze Merkurego, które znajduje się dokładnie pod małym palcem – Dotknijmy tego miejsca – Jeśli jest wypukłe i twarde oznacza iż osiągniemy wiele sukcesów i jesteśmy wstanie dostosować się do każdej sytuacji przez co możemy liczyć na spore pieniądze. Jeśli natomiast na Wzgórzu Merkurego znajduje się trójkąt oznacza iż mamy ogromną smykałkę do interesów i mamy możliwość zarobienia ogromnych pieniędzy. Warto też przyjrzeć się liniom które znajdują się na zgięciu nadgarstka, które nazywane są rascetami. Jeśli te linie są  przekreślone inną rascetą oznacza iż w życiu otrzymamy wielki dar – być może np. ogromne pieniądze w wyniki wygrany na loterii.

 

Comments

comments

Author: czarostwo

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *