Trzylatek wyznaje: „W poprzednim wcieleniu byłem wężem” Szczegóły które podał potwierdziły się (NAGRANIE)

Reinkarnacja jest poglądem, który wyznawany jest przez wiele religii, ale także wielu pojedyńczych ludzi, którzy choć na co dzień wyznają wiarę gdzie pogląd o  różnych wcieleniach nie występupuje to jednak oni z wielu powodów sądzą, że jest to najbardziej prawdopodobna wizja życia po śmierci. Pytanie tylko, czy są jakieś dowody na istnienie reinkarnacji? Jednym z bardziej znanych są bez wątpienia relacje ludzi, którzy już od najmłodszych lat czują,że nie żyją  po raz pierwszy i co więcej potrafią podać liczne szczegóły dotyczące swojego poprzedniego życia,które co ciekawe czasami da się udowodnić.
Historie chłopca możecie odnaleźć w nagraniu poniżej:

Dziś chcieliśmy przedstawić Wam bardzo ciekawą historię chłopca z Tajlandii o imieniu Dalawong, który pewnego dnia spotkał pewnego przyjaciela  swojego ojca imieniem Hiew i co ciekawe był pewny, że nie widzi go po raz pierwszy. Chłopiec wyznał mężczyźnie, że pamięta iż Hiew kika lat temu zabił w jaskini węża który był atakowany przez jego dwa psy. Najbardziej niezwykłe było jednak nie tylko to, że  Hiew potwierdził historię chłopca, ale to, że Dalawong opowiadał tą historię z perspektywy węża. Czy chłopiec był wężem w poprzednim wcieleniu?Czy  to dowód na istnienie reinkarnacji?

Mówił „byłem atakowany przez psy, próbowałem się bronić ale się nie udało” Na koniec rozmowy chłopiec podszedł do mężczyzny, dotknął jego ramienia i wyznał: Ukąsiłem Cię w tym miejscu! I faktycznie w tym miejscu Hiew miał bliznę po ukąszeniu węża. Sprawa została zbadana przez psychiatrę Iana Stevensona i Jima Tuckera, którzy byli pod wrażeniem całej historii chłopca i szczegółów które zapamiętał  będąc wężem. Tucker napisał: Przypadek Dalawonga jest dla mnie jeszcze jednym wstrząsem iż reinkarnacja faktycznie istnieje i co więcej da się ją udowodnić.

Niestety nie jestem pewny, czy ten przypadek przypadnie do gustu nawet wielu osobm wierzącym w reinkarnacje, bowiem niektórzy z nich są przekonani, że dusza człowieka jest inna od zwierzęcej i ta dusza nie tylko nigdy może stać się zwierzęciem, ale co więcej nigdy nim nie była. Warto wspomnieć, że Dalawong urodził się ze schorzeniem, które sprawia, że dolna część jego ciała jest pokryta czymś przypominającym łuski węża…

czarostwo@onet.pl – Napisz jeśli chcesz zadać pytanie do kart Tarota,potrzebujesz porady, czy po prostu chcesz pogadać o magicznych sprawach 🙂

 

Comments

comments

Author: czarostwo

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *