Co stanie się, gdy otworzysz Trzecie Oko? Czakry i ich tajemnice (NAGRANIE)

Ostatnio jedna z zagranicznych stron informowała swoich odbiorców na temat niesamowitych i często dość przerażających skutków przypadkowego otwarcia tzw. Trzeciego Oka, które jest jedną z czakr. Były tam też ćwiczenia ukazujące jak otworzyć Trzecie Oko. Zanim jednak przejdziemy dalej wspomnijmy pokrótce,czym właściwie są czakry. Objerzyj nagranie poniżej, by poznać więcej szczegółów:

Otóż czakry to ośrodki energii,a każda z nich ma inne znaczenie dla życia fizycznego i duchowego. Przyjęło się przekonie, że czakr posiadamy tylko siedem, co nie jest prawdą, bo jest ich dużo, dużo więcej. Wśród przykładowych czakr można wymienić Czakrę Podstawy, która powiązana jest m.in. ze zdrowiem naszego ciała fizycznego, Czakrę Serca która odpowiada za nasze emocje i oczywiście Czakrę Trzeciego Oka.
Odpowiadając jednak na pytanie w w tytule: Co stanie się gdy otworzę Czakrę Trzeciego Oka? Otóż nic! Dlaczego? A to dlatego,ze wbrew temu co piszą niektórzy czakr się ani nie otwiera ani też nie zamyka. Czakry można co najwyżej przebudzić albo też pozostawić wstanie spoczynku, co dzieje się u większości ludzi. Do naładowania czakry potrzeba Kundalini,czyli energii która często przedstawiana jest jako wąż.
Dlaczego wąż?Otóż hinduiści wierzą, że węże są symbolem świętości,przebudzenia, mądrości i oczywiście energii życia i wszystkiego co z nią związane. Praca z tym wężem jest trudna, ale może nam pomóc w zdobyciu prawdziwej wiedzy i przemianie samego siebie. W tym celu jeśli chcemy przebudzić czakry musimy też przebudzić węża.

Niestety a może i stety by przebudzić Kundalini i czakry potrzeba wiele pracy i  samozaparcia, więc nie ma wręcz możliwości, by zrobić to przypadkowo, także nie należy się bać, że przez przypadek przebudzicie czakrę Trzeciego Oka i nagle jak informuje wiele portali zwariujecie i będziecie jednocześnie przepowiadać przyszłość, rozmawiać z duchami i otrzymacie wszelkie supermoce świata.

Comments

comments

Author: czarostwo

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *