Jak oczyszczać Białą Szałwią? Wypędzenie negatywnej energii z mieszkania!

Biała Szałwia jest obecnie jedną z najbardziej popularnych roślin wykorzystywanych w magii. Nic w tym dziwnego, gdyż jest ona nie tylko świetnym antybiotykiem, ale też doskonale oczyszcza: O jej niezwykłych właściwościach ludzie wiedzieli już dawno używając jej w trakcie rytuałów, czy sprawiając,że dana przestrzeń nagle staje się przyjaźniejsza. Dziś przedstawię Wam rytuał oczyszczania dzięki Białej Szałwii:

Na początek omówmy w którą stronę należy okadzać.Otóż Biała Szałwia jest bardzo silna i dlatego oczyszcza pomieszczenie zarówno z negatywnej jak i pozytywnej energii. Dzieję się tak, gdy okadzamy przestrzeń od lewej strony – Czarownice od dawna w swoich ceremoniach gdy chcą coś przwołać idą  w prawą stronę, natomiast gdy chcą coś odpędzić idą lewą. I oczywiście można okadzać od lewej strony, ale po kilku takich oczyszczeniach możemy w dużym stopniu zniwelować wszelką pozytywność i warto wtedy zapalić w takim całkowicie oczyszczonym pomieszczeniu (zarówno z energii negatywnej jak i pozytywnej) mnóstwo świec,które naenergetyzują pozytywnie to miejsce.

Można jednak zrobić to inaczej i po prostu oczyszcząć od prawej strony, gdyż jest to strona która jest najbardziej naturalna. W trakcie takiego oczyszczania warto wymawiać jakieś pozytywne słowa,które jeszcze bardziej napełnią to miejsce światłem jak Miłość, Szczęście itd.

Można też ułożyć rymowane zdanie,które napełni nas nadzieją i spokojem. I to w zasadzie tyle! Oczyszczajmy przestrzeń tak długo aż odczujemy pozytywną zmianą.Po każdym oczyszczaniu porządnie wywietrzmy pomieszczenie. By wzmocnić efekt przedatne będą oczywiście białe świece,które przed zapaleniem potrzymajmy chwilę w dłoni wyobrażając sobie,że zamykamy w nich piękne światło.

Comments

comments

Author: czarostwo

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *