Jak stworzyć własne zaklęcie? Magia, czyli wpływanie na rzeczywistość

Zaklęcia fascynują ludzi od dawna – szczególnie dzięki filmom, w których bohaterowie wypowiadają kilka słów i świat wokół nich całkowicie się zmienia. Czy w rzeczywistości jest podobnie? I tak i nie. Być może są praktycy, którzy są już tak potężni, że potrafią w kilku słowach zawrzeć tyle emocji które pozwolą im zmienić rzeczywistość zgodnie ze swoją wolą, ale ja do nich nie należę.

W takim razie przedstawię Wam kilka porad dzięki którym moim zdaniem można stworzyć skuteczne zaklęcia. Na początek zgromadźmy niezbędne akcesoria – Jeśli chcemy rzucić czar miłosny weźmy czerwoną różę, różową świecę i wszystko to co kojarzy nam się z naszym miłosnym pragnieniem. Jeśli chcemy pieniędzy użyjmy bazylii, zielonej świecy, monet, banknotów itd. Oczywiście to są tylko bardzo ogólne przykłady – Jeśli Tobie bardziej z pieniędźmi kojarzy się świeca czarna to użyj czarnej! Wszystkie te przedmity naładuj energią twojego pragnienia – weź  je po kolei w dłoń i mocno napręż swoje ciało i w tym czasie wyobrażaj sobie jakby to czego chcesz już się spełniło. Można też podczas ładowania nacierać przedmioty jakimś naturalnym olejkiem.Gdy twoje wyobrażenia będą już dość silne po prostu się odpręż i poczuj jak Twoja wizualizacja wnika w przedmiot. Jeśli np. pragniesz pieniędzy zapal swoją zieloną świecę, połóż na ołtarzu i trzymaj nad jej ogniem monetę, banknot itd. wyobrażając sobie raz jeszcze jak Twoje pragnienie się spełnia. Ja tu zazwyczaj daję się ponieść emocjom – możesz tańczyć, biegać itd.

W czasie tej zabawy staraj się jak możesz wyobrażać sobie, że masz już te pieniądzę, na co je wydajesz itd. Czuj potęge, którą teraz posiadasz, czuj że już masz to czego pragniesz, czuj że na tą chwilę posiadasz w sobie władzę. Gdy już będziesz czuł, że masz w sobie pełnię mocy po prostu się zatrzymaj na chwilę po czym wyciągnij dłoń z monetą, czy banknotem i krzyknij głośno: Pieniądzę!  W przypadku np. miłości można trzymać nad ogniem różę i to z nią tańczyć. W czasie trzymania monety, róży itd można też wymawiać formułę, która do nas najbardziej przemawia.Jeśli nie chcesz tańczyć możesz po prostu trzymać różę nad ogniem i wymawiać formułę – coraz szybciej, bardziej emocjonalnie aż poczujesz, że masz pełnię sił jak przy tańczeniu. Należy łączyć te słowa z wizualizacją. Pamiętaj żeby Twoje zaklęcie zadziałało musisz tego naprawdę mocno chcieć.

Comments

comments

Author: czarostwo

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *