Poznaj swoją LICZBĘ ROKU i dowiedz się jaki będzie Nowy Rok dla Ciebie? Numerologia! (NAGRANIE)

Gdy zbliża się Nowy Rok wiele osób tworzy w sobie nadzieje iż ten czas będzie lepszy od poprzedniego. Jest to także czas wróżb, bowiem wiele osób chce sprawdzić, jaki będzie ten okres. Dziś przedstawimy Wam sposoby wróżenia związane z Sylwestrem i Nowym Rokiem. Jaki będzie nowy rok – Wróżby?
W filmiku poniżej dowiesz się jak obliczyć swoją liczbę ROKU:

Niezwykłą pomocą jeśli chodzi o wróżby na Nowy Rok jest Tarot. Oczywiście ta dziedzina jest bardziej skomplikowana, jednak jeśli ktoś ma już jakieś doświadczenie we wróżeniu warto zająć się Tarotem. Każda talia jest inna i każda jest bardziej odpowiednia dla jednej osoby a dla innej mniej. W wyborze pomoże nam nasza intuicja. Trochę o Tarocie znajdziecie tutaj na stronie. Jeśli jednak sami nie czujecie się nie siłach by zająć się wróżeniem z kart możecie poszukać odpowiedniej wróżki lub wróżbity. Jest ich dość sporo na rynku, choć oczywiście należy uważać na osoby które chcą nasz wykorzystać. Ja sam jako wróżbita mogę powiedzieć, że Tarot to naprawdę bardzo wdzięczne i niezwykłe narzędzie. Dużymi kontrowersjami cechują się ceny za wróżenie i ja uważam, że należy uważać na wróżki, które biorą ogromne pieniądze za swoje wróżby, ale też na wróżki, które nie biorą nic. W obydwu przypadkach zauważyłem, że zazwyczaj coś jest nie tak z tymi osobami. Ja za np. trzy pytania biorę 50 zł – wydaje mi się, że nie jest to ani za dużo ani za mało – po prostu tak, że ani ja nie czuje się wykorzystany ani mój klient nie czuje, że dostaje coś za darmo.

Wielką pomoc we wróżbach Sylwestrowych daje numerologia. Jest to dziedzina wiedzy, która ukazuje iż dana liczba niesie ze sobą dany ładunek energetyczny. Oczywiście numerologia to bardzo złożona dziedzina, natomiast warto przedstawić pewne ćwiczenie, które pobieżnie może trochę nam powiedzieć o Nowym Roku. Jeśli chcemy sprawdzić jaki będzie dla nas rok 2018 i powiedzmy urodziłem się 8 maja dodajmy 8+5+2+0+1+8=24 następnie zsumujmy dwie cząstkowe liczby i otrzymamy liczbę roku 2+4=6. Teraz podam skrócony opis każdej z liczb:

1: Świetny czas na nowości, otwieranie firmy, nowe znajomości, wiele podróży, odkrywanie swojej stanowczej i przywódczej strony. Zmiany które choć początkowo mogą wydawać się trudne okażą się pozytywne.

2: Nie jest to raczej rok na nowości, ale raczej rok odpoczynku, a przy okazji zbierania nagród na które zapracowało się w poprzednim roku. Jest to czas, w którym możesz spotkać swoją druga połówkę, a przynajmniej osoby, które zostaną w Twoim życiu na dłużej…. Naucz się w tym roku współpracy i rozmowy z ludźmi, bowiem będą dla Ciebie ważni – wystrzegaj się jednak oszustw.

3: Czas zabawy. Nowi ludzie, imprezy, radość. Nie jest to okres żmudnej i ciężkiej pracy! Korzystaj z życia, oczywiście z rozsądkiem. To będzie magiczny rok, który warto wykorzystać na rozbudowie sensualnej strony życia.

4: Przed tobą bardzo trudny czas – okres ciężkiej pracy, która jednak w kolejnych latach da efekty. Staraj się do wszystkiego podchodzić z rozwagą i przemyśleć plany zanim wprowadzisz je w życie. Nie jest to okres dużych pieniędzy, jednak jest to czas ciekawy na stworzenie stałego związku, który nie będzie oparty wyłącznie na sprawach łóżkowych, czy majątkowych.

5: Ta liczba jest symbolem zaskakujących przemian. Duże się zmieni, masz szansę na zdobycie dużych pieniędzy w niespodziewany sposób. Jest to czas miłości, jednak takiej która może być bardzo trudna… To okres niestabilności i zmian, więc unikaj jak możesz szczególnie ważnych decyzji.

6: W tym czasie zapragniesz czułości, miłości i prawdziwego, pięknego domu znanego z filmu! Możesz więc mieć szanse na założenie rodziny, czy kupienie domu lub też po prostu większe zadbanie o dobrą atmosferę w rodzinie. Jeśli chodzi o finanse to będzie to rok spokojny bez fajerwerków.

7: Staraj się analizować propozycje które otrzymujesz – uważaj jednak by nie wpaść w paranoje! Będzie to rok dość powolny, w którym jednak możesz zainteresować się sprawami duchowości. Nie jest rok nowej miłości i przyjaźni, jednak wiąże się on z podróżami, które mogą wskrzesić stare uczucie lub dawną zapomnianą przyjaźń.Jest to rok spadków!

8: Jest to świetny rok. Pieniądze, władza. Jest to także odpowiedni czas na pomaganie innym. Dla kobiety dobry okres na uwiedzenie bogatego mężczyzny…

9: Czas końca i zmian. Dużo w tym roku możesz stracić, dlatego skup się na swoim życiu, by zmniejszyć te straty. Ten rok będzie stresujący! Zrób szczegółowe badania – to z pewnością da dużo dobrego.

Mail kontaktowy w sprawie wróżb: czarostwo@onet.pl

Comments

comments

Author: czarostwo

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *