Zaklęcia na Nowy Rok! „By ten rok był lepszy od poprzedniego”

Sylwester zbliża się do nas wielkimi krokami. Stary rok się kończy, by nastał zupełnie nowy czas! Wiele osób tworzy wtedy postanowienia w nadziei, że wraz z nadejściem 1 stycznia  zmienią swoje życie na lepsze. Często jednak te plany zostają wyłącznie w sferze marzeń i nigdy się nie manifestują. W magii jednak same myśli już mają wielką moc i warto wykorzystać potęgę naszego umysłu do przemiany.
Sylwester i czary:

Świetnym pomysłem na wpłynięcie pozytywnie na nasze życie są świece. Nie doceniamy ich, a jednak  płomienie tych różnokolorowych przedmiotów wpływają na nas nie tylko kojąco, ale też sprawiają, że łatwiej nam wpaść w odmienne stany świadomości, który są potrzebne w magii. Weź świece w kolorze, który odpowiada twojemu pragnieniu (Więcej w artykule o magii świec), a następnie namaść ją olejkiem. Staraj się jeśli tylko masz taką możliwość używać naturalnych materiałów – świece z wosku pszczelego, naturalne olejki itd. Gdy będziesz namaszczał świecę dłońmi po prostu myśl o swoim pragnieniu jakby już się spełniło i jak np. lecisz samolotem do Los Angeles. Teraz po prostu  zapal świecę i pozostaw do wypalenia. Pal też sporo białych świec w różnych pomieszczeniach.

Oczywiście magia ma wiele oblicz. Są rytuały bardziej skomplikowane i mniej. Jeśli zależy Ci by było bardziej „rytualnie” możesz stworzyć  specjalny krąg jak opisane jest w artykule o kręgu, a następnie np. jeśli prosisz o miłość w Nowym Roku możesz rysować w powietrzu za pomocą róży serca jednocześnie coraz szybciej i szybciej powtarzając słowa: W Nowym Roku wyjdę za mąż za idealnego dla mnie mężczyznę/kobietę.

Niezwykle ważne jeśli chcemy by Nowy Rok był lepszy jest oczyszczanie. Raz na miesiąc przeprowadźmy rytuał Białej Szałwii (rytuał znajduje się w artykule o Białej Szałwii).  Bardzo ważna jest też przemiana wewnętrzna – Przestań się nareszcie przejmować zupełnie nie ważnymi sprawami. Zobacz że są na świecie ważniejsze i większe problemy niż zepsuty samochód, czy mąż który był z kolegą na piwie. Wprowadź w swoje życie więcej optymizmu. Można to robić poprzez wyobrażanie np. gdy jesteś zdenerwowany po prostu przywołaj do swojego umysłu jakieś ważne i piękne dla ciebie wspomnienia np. ostatnie wakacje, czy magiczną Gwiazdkę.

 

Comments

comments

Author: czarostwo

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *