Proste zaklęcie na Spełnienie Życzeń! Stwórz TALIZMAN MARZEŃ

Dziś przedstawimy Wam bardzo łatwe i jakże przyjemne zaklęcie mające za zadanie spełnienie naszych marzeń (Talizman marzeń). Do czaru potrzeba słoiczka, sznurka dowolnego koloru i wszystkiego co symbolizuje nasze marzenie.Zaklęcie można wykonać w dowolnym czasie – najlepiej oczywiście gdy Księżyc przybywa, bo to  czas na przyciąganie. Dobrym  okresem jest też dzisiejsze święto Imbolc, bo to czas nowości i marzeń.

Na początek zgromadźmy wspomniane rzeczy ukazujące to czego pragniemy np. jeśli chcemy pieniędzy weźmy monety, jeśli chcemy spokoju użyjmy melisy itd. Najpierw potrzymajmy w dłoniach po kolei owe przedmioty wyobrażając sobie, że to czego chcemy już mamy i co więcej korzystamy z tego i jesteśmy bardzo szczęśliwi.

Następnie gdy już będziemy mieć wszystkie te rzeczy w słoiczku trzymajmy go i wyobrażajmy sobie raz jeszcze wszystko to co otrzymamy. Gdy już wyobrazimy sobie to wystarczająco mocno po prostu zamknijmy słoik  i obwiążmy sznurkiem.

Od teraz będzie to nasz talizman marzeń – starajmy się patrzeć na niego jak najczęściej i wyobrażać sobie, że mamy to czego pragniemy.

 

Comments

comments

Author: czarostwo

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *