Rytuał wezwania żywiołów i Stron Świata!

Przywołanie żywiołów to bez wątpienia, jedna z najbardziej powszechnych czynności w wielu rytuałach czarownic. Przywołanie dokonuje się po zakreśleniu kręgu. W tym celu na ołtarzu umieszcza się symbole żywiołów w odpowiednich kierunkach świata. O tym wszystkim przeczytacie w artykule o stworzeniu Ołtarza. Dziś artykuł o rytuale wezwania Stron Świata i Żywiołów: 

Jeśli chcemy wezwać żywioły najpierw idź w kierunku związanym z powietrzem i powiedź głośno i stanowczo:

Pełne potęgi  ze wschodu, Siły powietrza. Moce intelektu i radości życia. Przywołuje Was.  byście chronili krąg i byli świadkami rytuału. W tym czasie wizualizuj silny wiatr, który przychodzi na Twoje wezwanie. Gdy poczujesz już, że energia jest z Tobą powiedź: Chwała Wam. Witam Was. Dodatkowo w czasie przywoływania każdego z żywiołów możesz nakreślić w w powietrzu za pomocą Athame lub palca pentagram przywołujący, ukazany na dole.

Pełne potęgi z Południa, siły ognia. Moce energii i miłości. Przywołuje Was, byście chronili krąg i byli świadkami rytuału. W tym czasie wizualizuj płomienie, które pojawiają się na Twoje wezwanie.  Gdy poczujesz już, że energia jest z Tobą powiedź: Chwała Wam. Witam Was.

Pełne potęgi z Zachodu, siły wody. Moce emocji i duchowości. Przywołuje Was,byście chronili krąg i byli świadkami rytuału.   W tym czasie wizualizuj morze lub ocean. Gdy poczujesz już, że energia jest z Tobą powiedź: Chwała Wam. Witam Was.

Pełne potęgi z Północy, siły ziemi. Moce siły i stabilności. Przywołuje Was, byście chronili krąg i byli świadkami rytuału. W tym czasie wizualizuj lasy lub pustynie. Gdy poczujesz już, że energia jest z Tobą powiedź: Chwała Wam. Witam Was.

Na pożegnanie:

Pełne potęgi ze Wschodu, siły powietrza. Moce intelektu i radości życia.Bardzo Wam dziękuje za udział w tym rytuale i ochronę kręgu. Żegnajcie. Podobnie zrób z innymi żywiołami idąc  w odpowiednią stronę świata. Możesz w czasie odwoływania kreślić w powietrzu pentagram odpędzający.

 

Pentagram przywołujący rysujemy przez punkty: A, D,C,B, E, A

Pentagram odpędzający rysujemy przez punkty: D,A,E,B,C,D

 

Comments

comments

Author: czarostwo

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *